Erzincan Araştırma Hastanesi Taksi – +90 542 503 07 24

Erzincan Taksi numaraları, Erzincan Merkez Taksi, Erzincan Otogar Taksi, Taksi Durağı, +90 542 503 07 24

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Erzincan Araştırma Hastanesi Taksi – +90 542 503 07 24

17 Temmuz 2020 Araştırma Taksi Araştırma Taksi Erzincan Erzincan 7 / 24 Taksi olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz? Erzincan 7/24 Taksi Erzincan Araştırma Hastanesi Erzincan Taksi hastanedeki durağımız Taksi yolculukları telefon numaraları 0
Erzincan Araştırma Hastanesi Taksi - +90 542 503 07 24

 

Hastaneler kendi içlerinde özellikleri gereği birden fazla çeşide ayrılabilmektedir. Bunlardan en önemlisi ise Eğitim ve Araştırma Hastaneleridir.

Tıp alanında araştırma yapmak, eğitim vermek, öğretim ve araştırma becerileri kazandırmak adına uzman yetiştirmek, acil durumlarda uzman kadrosuyla müdahalede etmek için kurulan hastanelerdir. Üniversitelerin tıp fakültelerinin hastaneleri ve araştırma hastaneleri de buna dahildir.

Araştırma Hastaneleri, adı itibariyle devlet hastanelerinden farklı olarak araştırma yapmaya odaklıdır. Çoğunlukla Eğitim ve Araştırma Hastaneleri tıp fakültelerine bağlıdır ve öğrencilerle özellikle stajyerlik zamanlarında iletişim halindedir.

Bu sebeple ülkemizin birden çok şehrinde bu tür hastaneler yer vermekteyiz. Ancak tıp fakültesi bulunmayan şehirlerde araştırma hastanelerinin yapısı gereği bu tür hastanelerin açılması zaman alabiliyor. Bu sebeple genelde ya sermaye arayışına yada tıp fakültesi açma yoluna gidilmektedir.

Erzincan’da diğer şehirler gibi 2011 yılından beridir Araştırma Hastanesine sahiptir. Hastanenin yapımına 1990 ‘lı yıllarda Üniversite Hastanesi olarak başlanılmış ve temel atılmıştır. Lakin yeterli ödenek bulunamaması sebebiyle inşaat 15 yıl boyunca duraklama yaşamış ve 21 yılın ardından Erzincan sonunda hastanesine kavuşmuştur.

Hastanenin açışına ve ziyaret gerçekleştirmek üzere İzmir ilinden meslek örgütü liderleri, turizmciler ve gazetecilerle birlikte eski başbakan Binali Yıldırım, Erzincan’ın valisi ve belediye başkanı tarafından havaalanın da karşılandı ve ardından Yunus Emre Mahallesinde yapımı tamamlanan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne doğru açılış için yol alındı.

Erzincan Üniversitesi Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını alarak , 47 poliklinik ve 235 yatak kapasitesi ile başlangıç olarak 23 doktor olmak üzere 45 sağlık personeli ve 35 idari personelle hizmet hayatına başlamıştır.

Hastanenin yapımı uzun zamandır herkes tarafından beklenmekteydi. Erzincan’da yaşayan bireyler Araştırma Hastanesine gitmek isterlerse çevre şehirlere gidiyorlardı.

Erzincan’ı hastanesine kavuşturmak adına ilk önce Tıp Fakültesi kuruldu. Çünkü Araştırma Hastaneleri yapısı gereği tıp fakültesinin bulunduğu yerlerde ihtiyaç bazında açılmak zorundadır. Tıp Fakültesinde okuyanlar yeri geldiğinde burada ders ve canlı eğitim görmektedirler.

Erzincan’a açılan tıp fakültesi böylece Araştırma Hastanesi’nin kurulmasında yardımcı olmuştur.

21 yıl boyunca tamamlanmayı bekleyen yapı hızla tamamlanmaya başlanarak 2011 yılında hazır hale geldi.

Aynı zamanda hastanenin açılışı için gelen Binali Yıldırım, Türk Kızılay’ı tarafından inşası biten Kızılay Yerel Afet Müdahale ve Lojistik Merkezi’nin açılışını da yapmış oldu.

Erzincan’ın maden suyunun hak ettiği değeri bulması için bölgeye yapılacak dev yatırım ile fabrika kurulacak ve tesis Türk Kızılay’ı tarafından yapılarak Türkiye’nin tamamına ve Dünya’ya pazarlanacak hale gelecek.

Bizler Erzincan 7/24 Taksi olarak sizleri hastaneye ulaştırmak adına bize ulaşabileceğiniz her yerdeyiz. Bize hastanedeki durağımızdan gerek bulunduğunuz alandan telefonla arayarak ulaşabilirsiniz.

Hastanelere ulaşmak diğer alanlara nazaran aciliyet ve hızlı ulaşım gerektirir. Bizimle birlikte hastanelere güvenli bir şekilde zamanında ulaşabilir ve şoförlerimizin yön bilgisi ile bunu güvence edebilirsiniz.

İçerisinde bulunduğumuz bu pandemi sürecinde bizler sizin için özellikle hijyen ve temizliğimize özen göstererek işimizi yapmaya çalışıyoruz. Sizlere bize ihtiyaç duyabileceğiniz ve duyduğunuz zamanlarda ulaşmaya çalışıyoruz. Bizleri sizlere yakın duraklarımızdan veyahut sitemizdeki numaralarımızdan bulabilirsiniz.

Hastanelerin en çok kullanılan ulaşım mekanı olması, acil ulaşım gerektirdiğinden taksilerin zamanında ve şoförlerin yol bilgisinin üst seviyede olmasını gerektirir. Bizlerde bu hususlara dikkat ederek sizin için en iyisi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Ulaştığınız telefon numaralarını aradığınızda ise bizimle anında iletişime geçebilirsiniz.

Erzincan 7 / 24 Taksi olarak Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle sizin bize kolaylıkla ulaşabilmeniz adına sizlerin bize en çok ihtiyaç duyabileceği hastane, havaalanı gibi yerlerden bizlere ulaşabilirsiniz. Şayet durağımızın olmadığı bir alanda iseniz bize kolaylıkla ulaşabilmeniz adına telefon numaralarımız sitemizde mevcuttur. Bizi aradığınızda kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Size en yakın durağımızı bulabilmek adına sitemize girerek size en yakın durağımızı bulabilirsiniz.

Bizimle birlikte yapacağınız yolculuklarda size rahatça ve güvenilir bir yolculuk vadediyoruz.

Taksi yolculuklarında en çok dikkat edilen ve aranan hususlardan bir tanesi ise şoförlerin araba kullanımları ve sizinle içerisinde bulunacağı diyaloglardır. Şoförlerimiz sizleri istediğiniz yerlere kolaylıkla ve güvenle yetiştirmek için hazır bulunmaktalar.

Bizi isteğiniz saatlerde arayabilirsiniz. Özellikle geceleri kendi başımıza yolculuk yapmak artık çok fazla güvenli değil. Bu sebeple o saatlerde bile size acilen ulaşmak ve yardımcı olmak bizim önceliğimiz.

Gönül rahatlığıyla bizimle yolculuk yapabilirsiniz.

Sizin memnun olmanız ve yolculuğunuzu gönül rahatlığıyla gerçekleştirmeniz bizim için oldukça önemlidir.

Özellikle içerisinde bulunduğumuz bu dönemde sizin için ve kendimiz için temizlik oldukça önemli hale gelmiş durumda. Sizlerin sağlıklı bir yolculuk geçirmek amacıyla bireysel yolculuk için bizi tercih etmeniz bizi gururlandırmakta ve bilakis bu sebeple sizin için taksilerimizi temiz ve ferah tutmaktayız.

Pandemi döneminde araçlarımızı sıklıkla temizleyerek sizlerin sağlını korumak adına dikkatle çalışmaktayız. Sizde bu pandemi döneminde gönül rahatlığıyla sağlıklı bir yolculuk için bizi tercih edebilirsiniz.

Ücretlerimizi öğrenmek ve bizim ile ilgili daha çok bilgi elde etmek için sitemizdeki diğer blog yazılarını okuyabilirsiniz. Hemen Erzincan’ın her bölgesinden taksi çağırmak için aşağıdaki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button